RN73H1ETTP1130F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1130F50
JLCPCB Part #
C2516452
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS