RN73H1ETTP1112B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1112B50
JLCPCB Part #
C2535285
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS