RN73H1ETTP1101D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1101D50
JLCPCB Part #
C2514821
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS