RN73H1ETTP1093B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1093B25
JLCPCB Part #
C3916694
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS