RN73H1ETTP1090D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1090D50
JLCPCB Part #
C2513713
Description
109Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS