RN73H1ETTP1072B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1072B50
JLCPCB Part #
C4237378
Description
10.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS