RN73H1ETTP1070C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1070C25
JLCPCB Part #
C2535373
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS