RN73H1ETTP1061F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1061F25
JLCPCB Part #
C2515117
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS