RN73H1ETTP1052B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1052B25
JLCPCB Part #
C2534726
Description
10.5kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS