RN73H1ETTP1041B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1041B50
JLCPCB Part #
C4047063
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS