RN73H1ETTP1011C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1011C50
JLCPCB Part #
C2535888
Description
1.01kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS