RN73H1ETTP1001B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1001B25
JLCPCB Part #
C186137
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS