RN73H1ETTP1000B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1000B10
JLCPCB Part #
C2555876
Package
0402
Description
100Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS