RN732BTTD98R8D25
MFR.Part #
RN732BTTD98R8D25
JLCPCB Part #
C4313466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS