RN732BTTD9882B10
MFR.Part #
RN732BTTD9882B10
JLCPCB Part #
C3928094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS