RN732BTTD97R6F100
MFR.Part #
RN732BTTD97R6F100
JLCPCB Part #
C4306847
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS