RN732BTTD9763F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD9763F25
JLCPCB Part #
C3943616
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS