RN732BTTD9763B50
MFR.Part #
RN732BTTD9763B50
JLCPCB Part #
C3989932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS