RN732BTTD9762D10
MFR.Part #
RN732BTTD9762D10
JLCPCB Part #
C4196499
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS