RN732BTTD9762A05
MFR.Part #
RN732BTTD9762A05
JLCPCB Part #
C3923001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS