RN732BTTD9761D50
MFR.Part #
RN732BTTD9761D50
JLCPCB Part #
C5732949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS