RN732BTTD9760F25
MFR.Part #
RN732BTTD9760F25
JLCPCB Part #
C4104732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS