RN732BTTD9760F10
MFR.Part #
RN732BTTD9760F10
JLCPCB Part #
C4283294
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS