RN732BTTD9760D100
MFR.Part #
RN732BTTD9760D100
JLCPCB Part #
C4097615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS