RN732BTTD9760C50
MFR.Part #
RN732BTTD9760C50
JLCPCB Part #
C3919380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS