RN732BTTD96R5D50
MFR.Part #
RN732BTTD96R5D50
JLCPCB Part #
C4197432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS