RN732BTTD9653B50
MFR.Part #
RN732BTTD9653B50
JLCPCB Part #
C4164229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS