RN732BTTD9652D50
MFR.Part #
RN732BTTD9652D50
JLCPCB Part #
C4259592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS