RN732BTTD9652D10
MFR.Part #
RN732BTTD9652D10
JLCPCB Part #
C4038620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS