RN732BTTD9651A10
MFR.Part #
RN732BTTD9651A10
JLCPCB Part #
C4161225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS