RN732BTTD9650F50
MFR.Part #
RN732BTTD9650F50
JLCPCB Part #
C4331941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS