RN732BTTD9650F10
MFR.Part #
RN732BTTD9650F10
JLCPCB Part #
C4090733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS