RN732BTTD9650D50
MFR.Part #
RN732BTTD9650D50
JLCPCB Part #
C4167102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS