RN732BTTD9650D100
MFR.Part #
RN732BTTD9650D100
JLCPCB Part #
C4295292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS