RN732BTTD9650D10
MFR.Part #
RN732BTTD9650D10
JLCPCB Part #
C3948089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS