RN732BTTD9650B10
MFR.Part #
RN732BTTD9650B10
JLCPCB Part #
C4176792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS