RN732BTTD95R3D100
MFR.Part #
RN732BTTD95R3D100
JLCPCB Part #
C4263351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS