RN732BTTD9533C25
MFR.Part #
RN732BTTD9533C25
JLCPCB Part #
C4062394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS