RN732BTTD9531D10
MFR.Part #
RN732BTTD9531D10
JLCPCB Part #
C4111994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS