RN732BTTD9530B25
MFR.Part #
RN732BTTD9530B25
JLCPCB Part #
C4171084
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS