RN732BTTD94R2A25
MFR.Part #
RN732BTTD94R2A25
JLCPCB Part #
C4128933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS