RN732BTTD9423D100
MFR.Part #
RN732BTTD9423D100
JLCPCB Part #
C3986185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS