RN732BTTD9422F100
MFR.Part #
RN732BTTD9422F100
JLCPCB Part #
C4337394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS