RN732BTTD9422D10
MFR.Part #
RN732BTTD9422D10
JLCPCB Part #
C4240770
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS