RN732BTTD9421C50
MFR.Part #
RN732BTTD9421C50
JLCPCB Part #
C4055798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS