RN732BTTD9421C25
MFR.Part #
RN732BTTD9421C25
JLCPCB Part #
C4031282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS