RN732BTTD9421B25
MFR.Part #
RN732BTTD9421B25
JLCPCB Part #
C4316356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS