RN732BTTD9420D100
MFR.Part #
RN732BTTD9420D100
JLCPCB Part #
C4111349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS