RN732BTTD9420B10
MFR.Part #
RN732BTTD9420B10
JLCPCB Part #
C4061565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS