RN732BTTD93R1F50
MFR.Part #
RN732BTTD93R1F50
JLCPCB Part #
C4236282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS